Nabízené služby 

Statická www prezentace

Základní (statická) internetová prezentace je v podstatě Vaše elektronická vizitka. Obsahuje stálé, neměnné informace, a základní kontaktní údaje. Prezentace je zpracována pomocí moderních technologíí vyhovujících standartům XHTML a CSS a je zpracována s důrazem na optimalizaci pro vyhledávače(SEO).

Grafický návrh může být připraven na základě Vašeho návrhu, nebo může vycházet z Vámi zvolených barev, či loga.

Dynamická www prezentace

Oproti základní prezentaci může obsahovat již tzv. dynamický obsah. Je to takový obsah, který se v průběhu času mění. Typický příklad je ceník, kalendář akcí apod. Dalšími typickými prvky dynamických prezentací jaso např. kontaktní formuláře, návštěvní knihy atd... Dynamické stránky jsou vytvářeny pomocí jazyka PHP, případně s využitím databázového systému (obvykle MySQL). Tato kombinace je běžná na serverech nabízejících webhosting. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného serveru pro Vaší internetovou prezentaci.

Internetový obchod

Prodej přes internet je fenoménem tohoto tisíciletí. Mnoho firem zněkolikanásobilo své zisky vstupem do elektronického věku.

Nabízíme Vám naše zkušenosti s tvorbou internetových obchodů. V běžné internetové prezentaci lze potencionálním zákazníkům zboží nabídnout, ale nelze jim je přímo prodat. Internetový obchod toto nabízí. A nejen to, samozřejmostí je sledování skladových zásob, evidence objednávek, definování cenových skupin a další. Máme zkušenosti i s implementací komunikace mezi internetovým obchodem a Vaším informačním systémem.

Redakční systém

Předpokládáte častou změnu obsahu Vaší prezentace? Bude Vám přispívat více autorů? Pak je pro vás redakční systém to pravé. Umožňuje jednoduché aktualizování obsahu, i více autory, kontrolu obsahu redaktorem, uveřejňování článků od data do data a mnohem víc. Rádi připravíme redakční systém přesně podle Vašich představ.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Jakým způsobem mně lidé na internetu naleznou? Jak ovlivním kdo si mé stránky prohlédne? Jak mohu zvýšit návštěvnost svých stránek? Pokládáte si tyto otázky? My známe odpověď. Námi vytvořené prezentace automaticky optimalizujeme pro vyhledávače tak, aby oslovili Vámi zvolenou cílovou skupinu potencionálních návštěvníků.

Nabízíme též analýzu Vaší stávající internetové prezentace, a návrhy na její optimalizaci.

Zpracování grafiky

Nabízíme vytvoření grafiky pro Vaše potřeby. Dokážeme vytvořit reklamní proužky (bannery), grafický návrh prezentace, animace ve formátu Flash a jiné.

Správa internetové prezentace

Nabízíme správu Vaší internetové prezentace. Za měsíční paušální poplatek Vám nabízíme pravidelné aktualizování Vaší internetové prezentace, její zálohování, sledování návštěvnosti a další služby.


Portfolio 

Horská chalupa Maršovka

Horská chalupa Maršovka

Guzzanti

Guzzanti

Rommelsbacher

Rommelsbacher

Copyright © 2006 - 2024 n3t design | email | XHTML 1.0 | CSS 2.0 | Nahoru ^